Informacja:

Trening dnia 27.01.2022 r.

o godzinie 20:30.

===========

Dwa treningi w tygodniu od

dnia 31.01.2022 r.

poniedziałek, czwartek.

Zapraszamy

==============

Uwaga! zmiana terminu

Mistrzostwa Polski OldBoys odbędą się w Gdańsku w dniach 7-9.04.2022 r., a ich organizatorem będzie GKS Stoczniowiec.

==========

 Podhale Mistrz!


Informacja dnia

Harmonogram

zajęć

na lodowisku

Kliknij, aby przeglądać.. - grafik

.

Mecz kontrolny ze Spiską - [ 5 listopad 2017r ]

W dniu 4.11.2017 r. drużyna Podhala rozegrała pierwszy w tym sezonie mecz kontrolny z drużyną przyjezdną - Spiską Nova Veś. Już przed rozpoczęciem spotkania pojawiły się problemy z obstawieniem bramki. Brak w szeregach drużyny ze Słowacji bramkarzy wprowadziło nieco zamieszania i dekoncentracji w stołecznej drużynie.

Gabriel Samolej wystąpił gościnnie w drużynie przyjezdnej. Natomiast brak stałego, drugiego bramkarza w zespole chłopców z Nowego Targu spowodował, iż musiał wystąpić inny zawodnik, który na co dzień nie występuje w szeregach Oldboys.
 

Pierwsza odsłona to szybkie akcje drużyny w czarnych strojach i już po 5 minutach spotkania wynik był 0:2. Nowotarżanie również kilkakrotnie wypracowali dogodne sytuacje do zdobyć gola, ale tylko w jednej krążek znalazł miejsce w siatce przeciwnika. Tercja zakończyła się wynikiem 1:3.

Druga odsłona to szereg błędów zawodników z Podhala skrupulatnie wykorzystywane przez przeciwnika. W dziesiątej minucie drugiej tercji Górale przegrywali już 2:7. Duża ilość oddanych strzałów na bramkę przeciwnika nie zamieniała się na gole a to za sprawą dobrze dysponowanego (naszego) bramkarza Spiskiej. Tercja zakończyła się wynikiem 3:7 dla drużyny słowackiej.

Ostatnia tercja to okres dobrej gry ofensywnej Podhala czego wynikiem był rezultat w postaci strzelonych bramek. Ale każdy nawet niewielki błąd zawodników z Nowego Targu sprawił, że zawodnicy ze Słowacji przeprowadzali składne kontry - najczęściej zamieniając na gola. Mecz zakończył się rezultatem 10:13.
Był to mecz, który wskazał niedociągnięcia, uświadomił zawodnikom podejście do meczu, a co najważniejsze pozwoli wyciągnąć, na pewno wnioski na kolejne mecze.
 

Bramki: Piotrowski M. - 4, Koszarek, Jękner, Furca, Zaręba, Kubowicz, Zych P.
Skład:
Lewandowski – bramkarz
Piotrowski M., Koszarek, Zaręba, Piotrowski B., Trzópek, - Gil Ł., Jękner, Kubowicz, Gil P. Zych P., - Słowakiewicz D., Furca, Mizera, Zych A., Wilczek, Piekarz.
 

Towarzystwo Sportowe Old Boys Podhale, ul. Parkowa 14, 34-400 Nowy Targ
© Copyright 2013 | Wykonanie: Strony www Zakopane "U Ciwersa"