na lodowisku

Kliknij, aby przeglądać.. - grafik

.

Udany rewanż z Sanokiem (+zdjęcia) - [ 16 luty 2019r ]

W dniu 16.02.2019 r. odbył się mecz sparingowy (rewanżowy) z drużyną Oldboys z Sanoka. Już w pierwszych minutach, obserwowało się szybki, obfitujący w dynamiczne składne akcje mecz. Drużyna przyjezdna przeprowadziła w pierwszej odsłonie, kilka dogodnych sytuacji do zdobycia gola, ale dobrze dysponowany bramkarz Podhala zdołał utrzymać wynik bezbramkowy.

Po składnych dwóch akcjach drużyna z Nowego Targu zdobyła prowadzenie. Dwa błędy defensywy Podhala spowodowały, że Sanok uzyskał przewagę jednego gola. Wyrównująca bramkę uzyskał A. Zych. Tercja zakończyła się wynikiem 2:2. Druga odsłona to zdecydowana przewaga starszych ponów z Podhala. Kilka koronkowych kontrataków pozwoliło uzyskać przewagę dwupunktową. W trzeciej tercji zawodnicy w żółtych koszulach podwyższyli wynik na 5:2. Fatalny błąd zmiany zawodników z Nowego Targu spowodował grę w osłabieniu. Przeciwnik wykorzystując grę w przewadze zdobył trzecią bramkę. Mecz musiał się podobać, gdyż obie drużyny chciały się pokazać z najlepszej strony jako sprawdzian przed zbliżającymi się mistrzostwami w Oświęcimiu. Mecz zakończył się wynikiem 5:3.
Bramki dla Podhala: Adam Zych – 2, Smereczyński – 2, Paweł Gil.