na lodowisku

Kliknij, aby przeglądać.. - grafik

.

Udany rewanż ze Spiską - [ 22 listopad 2015r ]

W dniu wczorajszym drużyna Oldboys rozegrała rewanżowy mecz ze Spiską Nową Veś. Bardzo szybkie akcje z dwóch stron przeradzały się w dogodne sytuacje do strzelenia gola. Każdy błąd w defensywie kończył się sytuacją 2 na 1 a nawet 3 na 1. Strzałem z prawej strony goście objęli prowadzenie. Niespełna na minutę do końca pierwszej tercji Furca uzyskał wyrównanie. Jeszcze przed kończącą syreną fatalny błąd zawodników obrony i było 2 : 1 dla gości.

Druga odsłona to napór gospodarzy i w ciągu jednej minuty Podhale strzela 3 gole; Zych P., Gil, Puławski. Samotny rajd Furcy i strzał z dystansu pozwala powiększyć rezultat na 5:2. Pod koniec drugiej tercji Słowakiewicz D. strzela 6 bramkę. Trzecia tercja to spokojna gra obu drużyn. Mecz kończy się wynikiem 8:4 dla Podhala.

Skład: Rączka