na lodowisku

Kliknij, aby przeglądać.. - grafik

.

VI MECZ PAMIĘCI W KRAKOWIE - [ 7 luty 2016r ]

W dniu 6 lutego 2016 r. na lodowisku w Krakowie po raz VI odbył się mecz Pamięci. Spotkanie to miało na celu przypomnienie postaci - hokeistów, którzy już nie są obecni wśród nas. Oprawa meczy była bardzo uroczysta, najpierw odśpiewano hymn Cracovii, przedstawiono składy drużyn, a następnie minutą ciszy uczczono pamięć zawodników.

Liczebność zawodników Podhala nie była imponująca niemniej jednak przewaga "starszych" Panów była widoczna od pierwszych minut spotkania. Już w pierwszej minucie nowotarżanie prowadzili 1:0. Bez większego wysiłku dla Podhala tercja pierwsza zakończyła się wynikiem 4:1. Nieco wolniejsza gra w drugiej odsłonie zawodników w żółtych strojach, pozwoliła uzyskać tylko jedno trafienie, przy wielu niewykorzystanych, dogodnych sytuacjach. Optyczna przewaga zawodników Podhala utrzymywała się nadal w trzeciej tercji. Zmęczenia nie było widać wśród grających zawodników w niepełnym składzie, bo tylko 9 zawodników. Panowie ze stolicy Podhala uzyskali jeszcze dwa trafienia. Wynik meczu zakończył się rezultatem 7:1.
Bramki: Zych A. - 3, Koszarek - 2, Jękner, Zaręba.