na lodowisku

Kliknij, aby przeglądać.. - grafik

.

XXIII Mistrzostwa Polski Old Boys - Podhale w finale! - [ 27 marzec 2015r ]

Horror na lodowisku. Takiego meczu jeszcze nie było. W pierwszych minutach Podhale objęło prowadzenie. Za 45 sekund nastąpiło wyrównanie. Bardzo twarda i szybka gra ze strony gdańszczan wymuszała konsekwentną grę w obranie. Ataki gdańszczan wielokrotnie pokazywały niedociągnięcia i błędy w grze defensywnej Podhala. ”Chłopcy” z gór, mimo błędów w grze, za wszelką cenę chcieli uzyskać prowadzenie.

W 10 minucie po strzale Koszarka nowotarżanie uzyskali prowadzenie. Wyrównanie nastąpiło w osłabieniu. Tercja zakończyła się wynikiem 3:2. W drugiej odsłonie Podhale w ciągu 2 minut strzeliło trzy gole. Wynik 6:2 dla Podhala - to już chyba po meczu. Nieuważna gra w obronie, liczne kary doprowadziły do sytuacji, że Gdańsk wyrównał. Na 59 sekund do końca strzałem Piotrowskiego nowotarżanie objęli prowadzenie. A na 18 sekund do końca meczu (gra 6 zawodników w polu) Gdańsk doprowadza do remisu. Rzut karny wykorzystuje Jękner.

Old Boys Podhale Nowy Targ – Old Boys Gdańsk 8:7k  (3:2; 5:5k)

Bramki: Zych A. - 2, Zych P. - 2, Koszarek, Gil P., Piotrowski,  Jękner - karny.

Skład: Samolej, (Martuszewski); Puławski – P. Zych, Piotrowski – P. Gil; Zaręba – Koszarek – Malinowski, Jękner – Ł. Gil – Mizera, Iskrzycki - A. Zych – Różański, Bielak. Coach Józef Batkiewicz.