zajęć

na lodowisku

Kliknij, aby przeglądać.. - grafik

.

XXVIII Mistrzostwa Polski OldBoys w Gdańsku - Podhale WICEMISTRZEM - [ 9 kwiecien 2022r ]

Nowotarżanie udowodnili, że nadal dysponują wysokim potencjałem sportowym zajmując wysokie drugie miejsce w XXVIII MP Oldboys w hokeju na lodzie.

W meczu finałowym Podhale Nowy Targ zmierzyło się z Pomorzaninem Toruń przegrywając dopiero po rzutach karnych 2:3(1) - (1:1,1:1 k.1:2) i zdobywając drugie miejsce MP.

W regulaminowym czasie gry spotkanie zakończyło się remisem 2:2. Pierwsza seria rzutów karnych nie przyniosła rozstrzygnięcia i zakończyła się wynikiem 1:1, dopiero kolejne, pojedyncze rzuty karne dały rozstrzygnięcie 1:0 dla Pomorzanina Toruń.

Mecz owocował w składne akcje z jednej i drugiej strony, a bardzo dobra postawa golkipera z Nowego Targu wielokrotnie zatrzymywała dostęp krążka do bramki. Te składne, niekiedy koronkowe akcje Podhala nie pozwoliły uzyskać dominacji na lodzie czego efektem były tylko 2 strzelone gole. Nie brakowało w meczu twardej gry, co skutkowało licznymi karami dla obu drużyn. Do końca spotkania pozostało 5 minut a Podhale grało w czterech zawodników.  Za chwilę następnie dwie minuty,  kolejne niepotrzebne faule, i Podhale gra w podwójnym osłabieniu.

Bramki dla Podhala: Zapała -2, karny - Koszarek