Informacja:

Trening dnia 27.01.2022 r.

o godzinie 20:30.

===========

Dwa treningi w tygodniu od

dnia 31.01.2022 r.

poniedziałek, czwartek.

Zapraszamy

==============

Uwaga! zmiana terminu

Mistrzostwa Polski OldBoys odbędą się w Gdańsku w dniach 7-9.04.2022 r., a ich organizatorem będzie GKS Stoczniowiec.

==========

 Podhale Mistrz!


Informacja dnia

Harmonogram

zajęć

na lodowisku

Kliknij, aby przeglądać.. - grafik

.

Galeria


Mecz z kontrolny z Kanadyjczykami (Calgary). - [ 3 październik 2019r ]

W dniu 3 października 2019 r. drużyna Podhala zagrała mecz kontrolny, tym razem z Kanadyjczykami (Calgary). Drużyna „Klonowego Liścia” prezentowała odmienny styl hokeja. Mimo to Podhale pokazało się z dobrej strony. Dobrze dysponowany bramkarz Kanady umiejętnie zatrzymywał składne akcje nowotarżan.

Czytaj więcej »

Mecz z Hiszpanami - [ 26 wrzesień 2019r ]

W dniu 26 września 2019 r. drużyna Podhala zagrała mecz sparingowy drużyną z Hiszpanii. Skład drużyny gości to przede wszystkim amatorzy. Tylko nieliczni zawodnicy tej ekipy grali zawodowo, i to nie w najwyższych ligach.

Czytaj więcej »

XXVII – Mistrzostwa Polski w hokeju na lodzie - podsumowanie - [ 7 kwiecień 2019r ]

Zakończyły się już MP w Oświęcimiu ale warto przedstawić kilka najważniejszych informacji z tych mistrzostw. Poniżej przedstawiamy tabelę A i B w poszczególnych grupach po dwóch dniach rozgrywek.

Czytaj więcej »

XXVII – Mistrzostwa Polski w hokeju na lodzie - Podhale Mistrz! - [ 6 kwiecień 2019r ]

Mecz z finałowy z Krynicą&Sanok to prawdziwy koncert strzałów. Nowotarżanie nie tylko grali bardzo dobrze w obronie ale przede wszystkim w ataku. Poprawiła się zdecydowanie skuteczności.

Czytaj więcej »

XXVII – Mistrzostwa Polski w hokeju na lodzie - finał+zdjęcia ! - [ 5 kwiecień 2019r ]

Mecz z Toruniem był najważniejszy. Podhale musiało zdobyć trzy punkty, aby awansowało do finału bez jakichkolwiek kalkulacji punktowych w grupie. Już od pierwszych minut nowotarżanie bardzo konsekwentnie i z determinacją podeszli do spotkania.

Czytaj więcej »

XXVII – Mistrzostwa Polski w hokeju na lodzie - drugi dzień - [ 5 kwiecień 2019r ]

Trzeci mecz z Katowicami to zdecydowanie łatwe spotkanie dla Podhale. Katowiczanie obrali taktykę obronną, atakowali tylko z kontry. Wiele dogodnych sytuacji do strzelenia gola stworzyli nowotarżanie, ale w tym meczu skuteczność Podhala nie była najlepsza. Mimo to spotkanie było cały czas kontrolowane przez „starszych” panów w żółtych koszulkach.

Czytaj więcej »

XXVII – Mistrzostwa Polski w hokeju na lodzie - po pierwszym dniu - [ 4 kwiecień 2019r ]

Drugi mecz z Unią sprawił Podhalu nie lada wyzwanie. Zacięty mecz, dogodne sytuacje do zdobycia gola z jednej jaki i z drugiej strony.

Czytaj więcej »

XXVII – Mistrzostwa Polski w hokeju na lodzie - I dzień +zdjęcia - [ 4 kwiecień 2019r ]

Dzisiaj rozpoczęły się Mistrzostwa Polski w Oświęcimiu. Pierwsze mecze grupowe będą decydujące. Podhale będzie bronić tytuły mistrzowskiego, a inne zespoły zdecydowanie wzmocniły się młodymi zawodnikami by nowotarżanom to się nie udało. Już po pierwszym meczu...

Czytaj więcej »

Mecz towarzyski z Kanadą + nowe zdjęcia - [ 17 marzec 2019r ]

W dniu 17 marca 2019 r. Podhale Nowy Targ zagrało mecz towarzyski z drużyną z Kanady. Zawodnicy przyjechali z Montrealu. Skład Kanadyjczyków to byli zawodnicy, którzy zakończyli swoje zmagania z hokejem na poziomie juniorów. Może teraz coś o meczu.

Czytaj więcej »

Udany rewanż z Sanokiem (+zdjęcia) - [ 16 luty 2019r ]

W dniu 16.02.2019 r. odbył się mecz sparingowy (rewanżowy) z drużyną Oldboys z Sanoka. Już w pierwszych minutach, obserwowało się szybki, obfitujący w dynamiczne składne akcje mecz. Drużyna przyjezdna przeprowadziła w pierwszej odsłonie, kilka dogodnych sytuacji do zdobycia gola, ale dobrze dysponowany bramkarz Podhala zdołał utrzymać wynik bezbramkowy.

Czytaj więcej »

[ ZOBACZ ARCHIWUM AKTUALNOŚCI I GALERII ]

Towarzystwo Sportowe Old Boys Podhale, ul. Parkowa 14, 34-400 Nowy Targ
© Copyright 2013 | Wykonanie: Strony www Zakopane "U Ciwersa"